Firmamız 1975 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Öncelikle, endüstriyel mutfak sektörüne ısıtıcı rezistans imalatı yapan firmamız, 1999 yılında pişirici mutfak ekipmanları üretimine başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak belirleyen Turhan Çelik; bu doğrultuda teknolojiyi yakından takip ederek yatırımlarını sürdürmektedir. Bu yatırımlar firmamıza yüksek kalite ve hızlı üretim sağlamaktadır.

Turhan Çelik her zaman, Türkiye’de ve yurtdışında, "kaliteli ve sağlam" ürünler üreten bir firma olarak tanınmıştır. " Mutfağınızın Gülen Yüzü" sloganıyla hem bayilerimizin hem de son tüketicilerin güveninin sağlamıştır.

Gelişmiş servis ağı ile satış sonrası, Türkiye’nin her bölgesinde müşterilerimize destek sağlanmaktadır. Türkiye pazarında aranan marka haline gelmiş firmamız, yurtdışında da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Avrupa, Orta Asya ve Kuzey Afrika’da yaklaşık 35 ülkeye ürünlerini ihraç eden Turhan Çelik, pazarlama yatırımlarıyla uluslararası piyasa payını daha da arttırmayı planlamaktadır.